Jardins d´Ajuda

88 last minute termínů
od 12 990 Kč

Jardins d´Ajuda

Snídaně, Polopenze

Letecky

Residencial Monumental

16 last minute termínů
od 13 980 Kč

Residencial Monumental

Snídaně, Polopenze

Letecky

Four Views Oasis (ex Oasis Atlantic hotel)

149 last minute termínů
od 13 990 Kč

Four Views Oasis (ex Oasis Atlantic hotel)

3 druhy stravy

Letecky

Four Views Monumental

21 last minute termínů
od 13 990 Kč

Four Views Monumental

3 druhy stravy

Letecky

Four Views Baía

15 last minute termínů
od 14 090 Kč

Four Views Baía

3 druhy stravy

Letecky

Prodloužené víkendy v Lisabonu

4 last minute termíny
od 14 595 Kč

Prodloužené víkendy v Lisabonu

Snídaně

Letecky

Kompletní nabídka Portugalsko * Portugalsko poznávací

Algarve * Azorské ostrovy * Lisboa e Vale do Tejo

Madeira

Canico * Funchal * Porto Santo

Zajímavé stránky

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Nejlepší TOP hotely

Německé cestovní kanceláře

Portugalsko - německé cestovní kanceláře

Azorské ostrovy - německé CK * Estoril - německé CK * Faro / Algarve - německé CK

Lisabon - německé CK * Madeira - německé CK * Porto - německé CK

Portugalsko s oblibou navštěvují jak aktivní cestovatelé tak i milovníci pasivního odpočinku. Jižní pobřeží je tvořeno převážně písčitými plážemi a romantickými skalními útvary, severní část země bývá pro svůj hornatý charakter cílem vyznavačů horské turistiky. Na své si přijdou znalci historie, kteří snad v každém koutě Portugalska najdou starobylé historické památky. Součástí portugalské republiky je i ostrov Madeira a Azorské ostrovy. Madeira je rájem pro vyznavače turistiky. Z nejvyšších vrcholů ostrova Pico Ruivo a Pico do Aireiro je nezapomenutelné sledovat východ slunce. Azory uchvátí snad každého svou faunou a flórou. Výlety: Lagoa de Fogo: "Ohnivé jezero", Caldeiras das Furnas s gejzíry a horkými vřídly, přírodní park Sao Miguel.

Portugalsko - dovolená

Objevte krásy oceánu, mezi písčitými útesy, v překrásných vodách Atlantiku. Koupejte se, relaxujte. Projeďte se na koni po dlouhých, zlatých, písčitých plážích. Navštivte potápěčskou základnu v některém letovisku. Většina letovisek v Portugalsku nabízí množství sportovního vyžití, plážových i vodních sportů. I golfisté si zde přijdou na své. Večer se posaďte třeba se svými přáteli ke sklence dobrého vína.

Portugalsko - dovolená s dětmi

Koupejte se, opalujte se, hrajte a povídejte si s dětmi.Věnujte nějaký čas kultuře ducha. Portugalské památky Vás okouzlí na první pohled. Jsou považovány za tak krásné, že jsou zařazeny na seznamu světového dědictví UNESCO. Poznejte Portugalsko v rámci některého z nabízených výletů.

Portugalsko - ubytování a strava

K výběru ubytování máte nepřeberné množství hotelů, hotýlků, vilek, v rušných částech letovisek, nebo naopak v klidu. Všechny jsou vybavené k vaší plné spokojenosti. A strava? Velmi chutná, pestrá i jednoduchá. Všude používají jiné přísady, jiné kombinace. Na pobřeží převažují ryby a saláty, ve vnitrozemí masité pokrmy a husté polévky, tedy jídla hutná a kalorická, tak jak to vyžadují klimatické podmínky. Ze sladkostí od zákusků po koláče, pudinky atd. Vše se zapíjí limonádami, džusy, pivem, nebo výborným vínem. Vše se odvíjí od možností a zvyklostí jednotlivých zemí.

Portugalsko - zájezdy se slevou

Pojedete poznávat Portugalsko? Neotálejte a navštivte nás. Velmi rádi a ochotně pro Vás vyhledáme některou z možných slev.