Duas Torres

182 last minute termínů
od 7 590 Kč

Duas Torres

Snídaně, Polopenze

Letecky

Calamar

168 last minute termínů
od 7 590 Kč

Calamar

3 druhy stravy

Letecky

Orca Praia

32 last minute termínů
od 7 990 Kč

Orca Praia

Snídaně, Polopenze

Letecky

Madeira Gardens

174 last minute termínů
od 8 490 Kč

Madeira Gardens

Polopenze, Plná penze

Letecky

Vila Galé

359 last minute termínů
od 9 590 Kč

Vila Galé

3 druhy stravy

Letecky

Suite hotel Jardins d´Ajuda

366 last minute termínů
od 9 790 Kč

Suite hotel Jardins d´Ajuda

3 druhy stravy

Letecky

Kompletní nabídka Portugalsko * Portugalsko poznávací

Algarve * Azorské ostrovy * Lisboa e Vale do Tejo

Madeira

Canico * Funchal * Porto Santo

Zajímavé stránky

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Nejlepší TOP hotely

Německé cestovní kanceláře

Portugalsko - německé cestovní kanceláře

Azorské ostrovy - německé CK * Estoril - německé CK * Faro / Algarve - německé CK

Lisabon - německé CK * Madeira - německé CK * Porto - německé CK

Portugalsko s oblibou navštěvují jak aktivní cestovatelé tak i milovníci pasivního odpočinku. Jižní pobřeží je tvořeno převážně písčitými plážemi a romantickými skalními útvary, severní část země bývá pro svůj hornatý charakter cílem vyznavačů horské turistiky. Na své si přijdou znalci historie, kteří snad v každém koutě Portugalska najdou starobylé historické památky. Součástí portugalské republiky je i ostrov Madeira a Azorské ostrovy. Madeira je rájem pro vyznavače turistiky. Z nejvyšších vrcholů ostrova Pico Ruivo a Pico do Aireiro je nezapomenutelné sledovat východ slunce. Azory uchvátí snad každého svou faunou a flórou. Výlety: Lagoa de Fogo: "Ohnivé jezero", Caldeiras das Furnas s gejzíry a horkými vřídly, přírodní park Sao Miguel.

Portugalsko - dovolená

Objevte krásy oceánu, mezi písčitými útesy, v překrásných vodách Atlantiku. Koupejte se, relaxujte. Projeďte se na koni po dlouhých, zlatých, písčitých plážích. Navštivte potápěčskou základnu v některém letovisku. Většina letovisek v Portugalsku nabízí množství sportovního vyžití, plážových i vodních sportů. I golfisté si zde přijdou na své. Večer se posaďte třeba se svými přáteli ke sklence dobrého vína.

Portugalsko - dovolená s dětmi

Koupejte se, opalujte se, hrajte a povídejte si s dětmi.Věnujte nějaký čas kultuře ducha. Portugalské památky Vás okouzlí na první pohled. Jsou považovány za tak krásné, že jsou zařazeny na seznamu světového dědictví UNESCO. Poznejte Portugalsko v rámci některého z nabízených výletů.

Portugalsko - ubytování a strava

K výběru ubytování máte nepřeberné množství hotelů, hotýlků, vilek, v rušných částech letovisek, nebo naopak v klidu. Všechny jsou vybavené k vaší plné spokojenosti. A strava? Velmi chutná, pestrá i jednoduchá. Všude používají jiné přísady, jiné kombinace. Na pobřeží převažují ryby a saláty, ve vnitrozemí masité pokrmy a husté polévky, tedy jídla hutná a kalorická, tak jak to vyžadují klimatické podmínky. Ze sladkostí od zákusků po koláče, pudinky atd. Vše se zapíjí limonádami, džusy, pivem, nebo výborným vínem. Vše se odvíjí od možností a zvyklostí jednotlivých zemí.

Portugalsko - zájezdy se slevou

Pojedete poznávat Portugalsko? Neotálejte a navštivte nás. Velmi rádi a ochotně pro Vás vyhledáme některou z možných slev.