Duas Torres

46 last minute termínů
od 14 990 Kč

Duas Torres

Snídaně, Polopenze

Letecky

The Views Oasis

222 last minute termínů
od 14 990 Kč

The Views Oasis

4 druhy stravy

Letecky

Orca Praia

100 last minute termínů
od 15 190 Kč

Orca Praia

Snídaně, Polopenze

Letecky

Prodloužený víkend v Lisabonu


4 last minute termíny
od 15 290 Kč

Prodloužený víkend v Lisabonu

Snídaně

Letecky

Dorisol Mimosa

112 last minute termínů
od 16 290 Kč

Dorisol Mimosa

4 druhy stravy

Letecky

Imperatriz

81 last minute termínů
od 16 590 Kč

Imperatriz

3 druhy stravy

Letecky

Kompletní nabídka Madeira * Madeira poznávací

Canico * Funchal * Porto Santo

Zajímavé stránky

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Nejlepší TOP hotely

Německé cestovní kanceláře

Madeira - německé cestovní kanceláře

Sopečný ostrov Madeira je jednou z posledních lokalit s téměř nedotčenou přírodou – ne nadarmo se jí také říká „Zelený ostrov“. Leží asi 900 km od břehů Portugalska. Ostrov byl objeven až roku 1419. Za obchody sem zajížděl Kryštof Kolumbus a Madeira byla i jednou z jeho zastávek na první plavbě za objevením Ameriky. Ve 20. letech minulého století tu s rodinou pobýval v exilu poslední rakouský císař a český král Karel I. Habsburský, který zde zemřel a je tu pohřben. Hlavní město Madeiry je Funchal. Celý povrch ostrova je hornatý a proto je vnitrozemí jen málo osídlené. Výjimku tvoří hluboké uzavřené Údolí jeptišek, nebo údolí procházející od Ribeira Brava na jihu k Sao Vicente na severu ostrova. Náhorní plošina Paul da Serra (1500m.n.m.), nejvyšší vrcholy ostrova na východě jsol Pico Ruivo (1862m) a Pico do Arieiro (1818m).

Madeira - dovolená

Ostrov má celoročně příjemné počasí. Koupání si užijete i v lávových bazénech v Porto Moniz. Moře zde nadchne i potápěče. Vydat se můžete za historií městečka Funchal, pozorovat můžete i velryby, nebo zjistěte, co jsou levády.(levadas – jejich funkcí je rozvádět vodu z vlhkého severu ostrova na jeho suchý jih). Další zajímavostí je kabinová lanová dráha do městské části Monte, park Svaté Kateřiny, botanická zahrada, Cabo Giräo - mořský útes cca 9 km od Funchalu. Na nejvyšším místě útesu (580m) je turistická vyhlídka, odkud je vidět městečko Cämara de Lobos a Funchal.

Madeira - dovolená s dětmi

Využijte možností výletů. Vypůjčit si můžete i auto. Navštivte některou ze zdejších zajímavostí. Ať je to některá z vyhlídek na Atlantický oceán nebo ve vnitrozemí na horské kopce. Koupejte se, pozorujte surfaře, vodopády, zkoušejte ozvěnu v kostele, dovádějte a povídejte si s dětmi. Využijte volného času a věnujte se jim. Budete mít z dovolené pěkný zážitek na zbytek života.

Madeira - ubytování a strava

Zdejší jídla jsou ve stylu vydatné venkovské kuchyně. Obsahují mořské ryby a mořské plody, hovězí maso, tuňáka, kuřecí maso. Jako přílohu brambory nebo batáty.Co se týče nápojů, je to pivo, víno, nápoj z citronové kůry a horké vody – chá de limao. Ubytováni můžete být v hotelu, hostelu, residenci, apartmánu, v domě. Záleží na vašem výběru, nárokům a peněžence.

Madeira - zájezdy se slevou

Slev je mnoho. First minut, last minut, slevy pro děti, pro důchodce, pro skupiny, pro novomanžele. Neváhejte a navštivte nás, nebo volejte. Rádi a ochotně pro Vás vyhledáme tu nejvýhodnější dovolenou.

dovolena 2023 - Madeira
dovolena 2023 - Madeira
dovolena 2023 - Madeira
dovolena 2023 - Madeira
dovolena 2023 - Madeira
dovolena 2023 - Madeira
dovolena 2023 - Madeira
dovolena 2023 - Madeira