Noah's Ark Deluxe Hotel & Spa

180 last minute termínů
od 10 890 Kč

Noah's Ark Deluxe Hotel & Spa

Ultra all inclusive

Letecky

Kapetanios Bay

171 last minute termínů
od 11 190 Kč

Kapetanios Bay

Polopenze

Letecky

Nelia Beach

33 last minute termínů
od 11 790 Kč

Nelia Beach

All inclusive

Letecky

Chrysomare Beach

215 last minute termínů
od 12 190 Kč

Chrysomare Beach

All inclusive

Letecky

Kaya Artemis

218 last minute termínů
od 12 690 Kč

Kaya Artemis

Ultra all inclusive

Letecky

Stamatia

254 last minute termínů
od 13 990 Kč

Stamatia

Polopenze, All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka Kypr * Kypr poznávací

Severní Kypr

Bafra * Famagusta * Kyrenia

Jižní Kypr

Ayia Napa * Coral Bay * Larnaca * Limassol * Protaras * Paphos

Zajímavé stránky

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Hotely s aquaparkem * Nejlepší TOP hotely

Německé cestovní kanceláře

Jižní Kypr - německé cestovní kanceláře * Severní Kypr - německé cestovní kanceláře

Je směsicí řecké, turecké a britské kultury a ostrov mnoha kontrastů. Ostrov je rozdělen na dvě části: Kyperskou a Tureckou republiku severního Kypru. V zimě se dá lyžovat v horách Troodosu a zároveň se můžete koupat v moři. Klimatické podmínky jsou velmi příznivé nejméně polovinu roku. Jako křižovatka různých kultur, nabízí Kypr památky mnoha architektonických slohů z různých období. Kromě vynikajícího koupání, zábavy a historie, najdeme na Kypru nádhernou přírodu a romantické vnitrozemí s typickými vesničkami.

Kypr - dovolená

Díky své ideální poloze je dobrým výchozím bodem k lodním výletům s možností navštívit Izrael, Libanon, nebo Egypt. Koupání v moři je možné od dubna až do listopadu. Na ostrově najdete dlouhé písečné pláže, nebo menší v malebných zátokách, hory a skaliska k výletům, procházky i extrémní sporty. Po koupání zde najdete restaurace, bary, diskotéky, nebo možnost večerní procházky po promenádě.

Kypr - dovolená s dětmi

Na Kypru najdete letoviska, která jsou dějištěm mnoha kulturních akcí během celého roku. Prožijte svoji dovolenou s dětmi a dopřejte si jeden den a vyberte výlet ze zdejší nabídky. Jsou zajímavé pro děti i dospělé. Okruh po ostrově, lodní výlet. V místní potápěčské škole Vás seznámí s potápěním. Dále je zde vodní park, kde se budou bavit předevšímVaše děti. Užívejte vodní sporty a množství dalších zábavních a sportovních aktivit.

Kypr - ubytování a strava

Dobře vybavené hotely, skládající se z hlavní budovy a nižších pavilonů nebo vilek s výborným jídlem a nadstandartní péčí o klienty. Zdejší kuchyně je ovlivněna kuchyní řeckou, africkou a východní. Ryby, mořské plody, skopové a hovězí maso, ovoce, zelenina, koření. Oblíbené jsou dezerty založené na medu a oříškách a výborná kyperská káva. Na zapití pivo, nebo výborné lahodné víno a úplně na konec místní kořalka Zivania – hroznovice.

Kypr - zájezdy se slevou

Rozhodli jste se strávit svoji dovolenou na Kypru? Navštivte nás, nebo nás v první chvíli aspoň kontaktujte. Zajistíme pro Vás zájezd dle vašich představ s tou nejvýhodnější možnou slevou.

Dovolená 2023 - Kypr
Dovolená 2023 - Kypr
Dovolená 2023 - Kypr
Dovolená 2023 - Kypr
Dovolená 2023 - Kypr
Dovolená 2023 - Kypr
Dovolená 2023 - Kypr
Dovolená 2023 - Kypr