Nenáročný víkend v Paříži

6 last minute termínů
od 3 890 Kč

Nenáročný víkend v Paříži

Snídaně

Autobusem

Za zábavou do Paříže a Disneylandu


1 last minute termín
od 4 499 Kč

Za zábavou do Paříže a Disneylandu

Snídaně

Autobusem

Na Skok do Paříže

9 last minute termínů
od 4 590 Kč

Na Skok do Paříže

Snídaně

Autobusem

Nejkrásnější místa Paříže


1 last minute termín
od 4 699 Kč

Nejkrásnější místa Paříže

Snídaně

Autobusem

Paříž a Disneyland


11 last minute termínů
od 4 890 Kč

Paříž a Disneyland

Snídaně

Letecky, Autobusem

Paříž od A po Z


6 last minute termínů
od 5 890 Kč

Paříž od A po Z

Snídaně

Autobusem

Kompletní nabídka Francie * Francie poznávací

Alasasko * Aquitaine * Auvergne * Bretaň * Francouzská riviéra * Normandie - Basse * Normandie - Haute * Korsika

Languedoc-Roussillon * Lví zátoka * Paříž * Pikardie * Azurové pobřeží * ostrov Rodrigues * Údolí Loiry

Francouské Alpy - lyžování * Isola 2000 * La Forêt Blanche * Les Orres * Montgenevre * Orciéres 1850 * Puy Saint Vincent * Risoul / Vars * Serre Chevalier * Super Dévoluy

Savojské Alpy * Grand Massif / Flaine * Chamrousse * Tigne - L'Espace Killy / Val d'Isère * Les 2 Alpes * Les Grandes Rousses * Les Sybelles * Tři údolí * Les Menuires * Val Thorens * Paradiski * Portes du Soleil * Valloire - Valmeinier * Valmorel

Německé cestovní kanceláře

Francie - německé cestovní kanceláře

Disneyland - německé CK * Francouzská Riviéra - německé CK * Francouzské Alpy - německé CK

Korsika - německé CK * Paříž - německé CK

roviny a pahorkatiny se pozvolna mění na horská pásma zejména na východě a jihu země s nejvyšší horou západní Evropy Mont Blanc. Zachovaly se zde i menší ledovce a jezera. Ve Francii se narodili někteří z nejvlivnějších spisovatelů, myslitelů a slavných malířů. Turisty přitahuje nejen krása krajiny, divy přírody a historické i umělecké památky, vyhlášená kuchyně vč.sýrů a vína, ale i celkový postoj místních obyvatel k životu - tedy umění žít. Za návštěvu stojí Paříž, hory, středomoří i Korsika.

Francie - dovolená

umožňuje turistické a sportovní vyžití nejen na pobřeží moře, na lodi, ale i ve vysokých zasněžených vrcholcích Francouzského středohoří, Pyrenejí nebo Alp. Jedno z nejzajímavějších hlavních měst Evropy - Paříž, je centrum veškerého kulturního, hospodářského i správního dění. Právě zde můžeme najít jedny z nejzajímavějších kulturních památek ve Francii, ne-li v celé Evropě. Za shlédnutí rozhodně stojí umělecká galerie Louvre, Eiffelova věž, Vítězný oblouk, umělecká čtvrť Monmartre a mnoho dalších. Na řece Loiře se rozkládá známý komplex atraktivních zámků, pozůstatků po vládách jednotlivých významných francouzských panovníků.

Francie - dovolená s dětmi

na své si přijdou turisté vyznávající především luxusní dovolenou - na nádherném Azurovém pobřeží na jihu, na francouzské rivieře – St.Tropez, které se již stalo symbolem pohádkové dovolené. Nesmíme zapomenout ani na Bretaňský poloostrov či Normandii. Především děti ocení nahlédnutí do pohádkového Disneylandu v údolí řeky Marny, prvního, který byl v Evropě postaven. nebo na svérázný ostrově s divokou přírodou a množstvím památek na Korsice. Svoji dovolenou můžete strávit i v zimě v lyžařských střediscích na horách.

Francie - ubytování a strava

apartmány, chaty, domy hotely. Od levných po luxusní. Záleží na Vás co si vyberete. A zdejší kuchyně? Existuje mnoho pokrmů, které jsou dnes považovány za součást národní kuchyně, ale jiné jsou regionální, a staly se normou po celé zemi. Francie používá mnoho koření, ryby, mořské plody, masové výrobky, maso, omáčky, víno, sýry, houby, bylinky. Za francouzskou specialitu také platí žabí stehýnka a šneci. Také čerstvá zelenina je ve francouzské kuchyni velmi důležitá, stejně tak i čerstvé pečivo, především slavné francouzské bagety. A na zapití? Samozřejmě že báječné víno. Francie je rozdělena na mnoho tradičních vinařských oblastí, kdy každá ma svá výjimečná vína a odrůdy.

Francie - zájezdy se slevou

rozhodli jste se pro Francii? Neváhejte dlouho a kontaktujte nás. Rádi pro Vás najdeme dovolenou, na kterou budete dlouho vzpomínat a zároveň vyhledáme tu nejvýhodnější slevu, která se nabízí. Slevy jsou jak pro děti, seniory, rodiny, skupiny, ale i First a Last minut.

dovolena 2023 - Francie
dovolena 2023 - Francie
dovolena 2023 - Francie
dovolena 2023 - Francie
dovolena 2023 - Francie
dovolena 2023 - Francie
dovolena 2023 - Francie
dovolena 2023 - Francie